Kąpiel w wannie Spa - „Luksus w Twoim domu”
Kąpiel w wannie Spa
Kąpiel w wannie Spa Wygoda i relaks urzeka swoich użytkowników. Urzeknie niezliczonymi możliwościami i korzyściami wynikającymi z zastosowania ruchu ciepłej wody. Masujący ciepły strumień wody uwolni Cię od napięcia, rozluźni mięśnie i orzeźwi całe ciało. Ukoi od stresu, złagodzi napięcia w ciele, łagodzi bóle w stawach oraz poprawia krążenie. Pozwól sobie na odpoczynek i relaks w wannie Spa. Kąpiel w naszej wanni spa jest czymś więcej niż kąpielą w jacuzzi. To miejsce został stworzone z myślą o wszystkich, którzy pragną odpocząć zrelaksować się i oderwać od codzienności.

Hydromasaż przyczynia się do efektu rozszerzenia naczyń krwionośnych, który z kolei wspomaga obieg krwi. Pobudza i wzmacnia tkanki mięśniowe. Wyporność wody i podniesiona temperatura obniża ciężar ciała zmniejszając obciążenie stawów, co wyzwala uczucie relaksu i lekkości. Masarz wywoływany jest przez synchronicznie wypływający strumień emulsji wodno-powietrznej z wielu dysz. Uwalnia w organizmie endorfiny - naturalne związki przeciwbólowe.

Zanurz się w wirze wodnym To niesie ze sobą wszechstronne korzyści. Kąpiele zapewniają użytkownikowi przyjemne doznanie ulgi po ciężkim dniu, co rekompensuje niezdrowy tryb życia. Wir wodny działa zdrowotnie. Polecamy kąpiele w wannie spa osobom zmęczonym codziennym stresem, schorowanym, osobom leczącym się z powodu chorób układu krążenia i systemu kostnomięśniowego.

Skontaktuj się z nami